Бандажне обгортання AROSHA – це сучасний підхід до корекції фігури і зайвої ваги. Процедура не займає багато часу і вкрай результативна.

Корисний вплив бинтового обгортання:

  • Живить шкіру і зволожує її;
  • Допомагає в боротьбі з целюлітом;
  • Тонізує шкіру;
  • Практично моментально Ваша фігура почне коригуватися, пропадуть зайві сантиметри (до 2 см за один тільки сеанс);
  • Прибирає в’ялість;
  • Сприяє загальному схудненню;
  • Покращує обмін речовин.

Що входить в процедуру:

Для початку, майстер очистить Вашу шкіру. Для цього використовується скраб AROSHA на основі натуральних продуктів. Після того як шкіра очищена, вона готова сприймати всі корисні властивості нашої косметики. Косметолог підбирає для Вас необхідний бандаж, який цілеспрямовано працює з проблемою. Дуже важливо відзначити, що бандаж одноразового використання та упаковка розкривається при Вас. Зберігається він у упаковці з концентратом, яка забезпечує повне збереження дії всіх активних компонентів. Залишок рідини наноситься зверху бандажа. Після цієї процедури Вас залишають на 30 хвилин. Комплекс вважається завершеним після зняття бинтів і застосування спеціального крему AROSHA. І найголовніше, Вам не потрібно нічого змивати. Корисні властивості будуть діяти на тіло цілий день.

Можна сказати з упевненістю, що бандажне обгортання AROSHA – це найбільш ефективна процедура для корекції фігури, додання тонусу шкірі, а так само дренажу.

Вже після першої процедури ви не тільки відчуєте результат, ви його побачите! Повірте, вже перший сеанс може дати до мінус 2 сантиметрів в обсязі. Перевірено! Комплекс приємний і не доставляє дискомфорту.

Протипоказання:

Вагітність, перенесені операції, шкірні захворювання (сильне запалення, висип і т.д.), захворювання серця, гінекологічні захворювання, дерматит і т.д.

Поєднання з апаратними методиками

Практично вся продукція AROSHA прекрасно впливає на більшість негативних моментів на тілі. Розробки компанії при цьому постійно удосконалюються і інновації дозволяють поєднувати бандажі з апаратними технологіями, такими як вакуумно-роликовий масаж. У комплексному поєднанні ми отримуємо ще більший ефект.