Тел. (097) 500-77-22

Басейн з солоною водою

У це важко повірити, але в нашому салоні притулився шматочок Середземного моря! Басейн з солоною водою, наповнений водою практично ідентичною за своїм складом воді Середземномор’я.

Занурення у воду створює гармонію всередині нашого організму і приносить неоціненну користь. Морська сіль, проникаючи в кров і тканину, сприяє поліпшенню функцій внутрішніх органів, стимулює вироблення необхідних речовин.

Купання в солоній морській воді найчастіше рекомендують в якості лікування, так як це один з найкорисніших і дієвих методів впливу на організм людини. У солоній воді присутні необхідні організму мідь, цинк, марганець, йод, фосфор. Бром в складі морської води несе заспокійливу дію. Магній дозволяє виводити зайву рідину, сприятливо діючи на внутрішній тиск.

Шкіра людини відмінно вбирає рідини, а тому всі речовини, що знаходяться в складі морської води, без проблем проникають всередину. За допомогою крові вони переносяться по всьому організму. При цьому стимулюється кровоносна система, поліпшується обмін кисню, а тіло очищається від шкідливих речовин.Після купання в солоній воді шкіра стає більш еластичною, приймаючи здоровий вигляд. Не потрібно також пояснювати, наскільки корисний для людини йод, який допомагає залишатися бадьорим, легше переносити стреси і боротися з хворобами.

Основні переваги басейну для нашого здоров’я полягають в тому, що:

-усувають токсини з нашої шкіри.

-знімають ревматичні і м’язові болі.

-шкіра стає більш гладкою.

-відновлюються шкірні клітини.

-поліпшується кровообіг.

Скупавшись в солоній воді після важкого робочого дня, ви даєте можливість своєму організму відпочити і підготуватися до майбутніх досягнень.

Звичайно, море замінити ми не можемо, але максимально наблизити його до Вас – цілком нам під силу!

  • Тривалість (год) 0:30

    100 Грн
Вгору
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!