Тел. (097) 500-77-22

У сучасному світі не всі встигають стежити за своїм тілом так само ретельно, як і за обличчям. Вплив таких негативних чинників як: ультрафіолетові промені, мороз, вітер, неправильне харчування, шкідливі звички викликають старіння і в'янення шкіри. Тіло перестає бути еластичним, з'являються жирові відкладення, целюліт.

Красива, струнка фігура - це не тільки естетична привабливість, але, перш за все і здоров'я людини. Тому так важливо приділити особливу увагу своєму тілу. Сучасна косметологія не стоїть на місці і готова запропонувати безліч безопераційних рішень по корекції форм і оздоровленню організму.

Вакуумно-роликовий масаж

Body Health (Аргентина) – це результат новітніх розробок вчених, що поєднує технології LPG і вплив світлом.
Ендермотерапія – поєднання локальної вакуумної терапії, декомпресії і роликового масажу. За рахунок вакуумного розрядження формується шкірна складка, яка «перекочується» за напрямком переміщення насадки.

Міс «Ідеальна фігура»

Забезпечує підтягнутий і моделюючий ефект, стимулює виведення надлишків води з тканин, активізує кровообіг, тонізує шкіру і підвищує її еластичність. Рекомендується для інтенсивного і ефективного лікування целюліту, вирішення локальних проблем надмірної ваги.

- обгортання бинтами “Arosha” в SPA-капсулі
- нанесення антицелюлітного крему
- вакуумно-роликовий масаж

 • Тривалість (год) 1:30

  750 Грн
  Рекомендований курс - 8-10 процедур, 2-3 рази на тиждень.

Міс «Грація»

Маска володіє лімфодренажною та детоксикуючою діями. Активізує кровообіг, стимулює обмінні процеси, усуває застійні прояви, лікує цєлюліт

- Обгортання маскою на основі зеленої глини та водоростей в термопокривалі
- Душ
- Нанесення антицелюлітного крему
- Вакуумно-роликовий масаж

 • Тривалість (год) 1:15

  500 Грн
  Рекомендований курс - 8-10 процедур, 2-3 рази на тиждень.

Міс «Стрункість»

Унікальність крему в тому, що він розчіплює і виводить підшкірний жир протягом дня поки Ви не спите і ваші м'язи працюють. Формула крему забезпечує посилення обмінних процесів у клітинах, розчеплення жирів і стимулює виведення продуктів розпаду через потові залози.

- Ручний антицелюлітний масаж з ліполітичним кремом (1 год.)
- Обгортування ліполітичним кремом в термопокривалі

 • Тривалість (год) 1:30

  400 Грн
  Рекомендований курс - 10 процедур, 2-3 рази на тиждень.

Кавітація (безопераційна корекція фігури)

Зайва вага, целюліт – це найпоширеніші причини звернення жінок до спеціалістів по тілу у сфері краси та догляду. Звісно, що без корекції харчування суттєво знизити вагу неможливо. Але навіть при дотриманні дієти і спортивного режиму окремі зони залишаються «проблемними» і потребують або ліпосакції, або апаратних методів корекції. SPA-салон «Atlantis» пропонує ефективний і безболісний метод корекції жирових відкладень – кавітацію.

Вгору
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!