Тел. (097) 500-77-22

Гідромасажний басейн

Основою роботи гідромасажних басейнів є гідротерапія.

Гідротерапія – поєднання спільної дії тепла, ефекту втрати ваги при зануренні у воду ( «невагомість») і гідромасажу (масажних струменів води). Як результат – зниження тиску і поліпшення циркуляції крові, стимуляція імунної системи, омолоджуючу вплив на шкіру і зняття напруги в м’язах. І не забувайте про набуття душевної рівноваги. Цей стан позбавляє від турбот, стресів і депресій.

Чотири пори року в своєму постійному русі дозволять насолодитися водним масажем незалежно від пори року і погоди.

Для чого потрібен гідромасаж:

Гідромасаж служить для стимуляції розщеплення жирів. Це швидкий спосіб схуднення і формування фігури шляхом зменшення жирових відкладень і целюліту, відновлення правильного водного балансу в тканинах.

Гідромасаж покращує структуру і колір шкіри, насичує клітини шкіри киснем, виводить з організму шлаки і токсини, підвищує тонус шкіри і м’язів, активізує захисні сили організму.

Гідромасаж прискорює процеси відновлення рухових функцій, збільшує рухливість в суглобах кінцівок і хребта. Розм’якшуються і стають більш рухливими рубці і спайки, покращується моторика шлунково-кишкового тракту.

Завдяки гідромасажу активізується робота венозної і лімфатичної циркуляції. Гідромасаж зміцнює стінки судин, відновлюючи їх еластичність, стимулює ре-абсорбцію зайвої рідини і дренує її за напрямками до природних фільтрів. Ефективно видаляється застій (стаз), підвищується обмін речовин.

Гідромасаж покращує загальний стан організму, підвищує настрій. З’являється відчуття м’якості, свіжості і бадьорості.

Гідромасаж знімає накопичену тяжкість, полегшуючи руху. У цьому «підвішеному стані» ви відчуєте прилив енергії, подарований гідромасажем перебуваючи в гідромасажному басейні.

Зіткнення води зі шкірою разом з чуттєвим насолодою виконає масу корисних дій. Гідромасаж знімає м’язові спазми, синдроми плечового пояса, полегшує цілий ряд інших хворобливих симптомів, а так само є чудовим профілактичним засобом проти багатьох інших хвороб.

Що за прекрасне почуття зануритися в приємний теплий і заспокійливий гідромасажний басейн!

Випробуйте масажний ефект і цілющі властивості теплої води, і Вам не захочеться залишати наш басейн. Побути на самоті, або влаштувати романтичний вечір, а іноді і вечірку з друзями … Гідромасажний басейн – ось де можна чудово провести час! Спробувавши купання в басейні одного разу, Ви переконаєтеся, що вони дають заряд бадьорості та енергії! Купання в гідромасажному басейні подарують спокійний сон, поліпшать самопочуття. Більш того, було доведено, що гідромасажний басейн розпалює пристрасть, яка часто згасає в суєті сучасного життя.

Забудьте про стрес, насолоджуйтеся життям разом з гидромассажним басейном!

  • Тривалість (год) 0:30

    100 Грн
Вгору
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!