Тел. (097) 500-77-22

Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна - просто чудо!

Сауна обладнана спеціальним випромінювачем з цирконієвої кераміки, що випромінює інфрачервоні хвилі «середнього» діапазону довжиною 2-5.6 мікрон. Інфрачервоні хвилі є природними, безпечними і дуже корисними для людини.

Температура в сауні складає 40-60 ° C, при цьому температура тіла підвищується до 38.5 ° С, імітуючи природну реакцію організму на інфекцію, при цьому придушується діяльність хвороботворних бактерій і вірусів.

Інфрачервоні хвилі проникають на глибину 4 см в тіло прогріваючи тканини, органи, м'язи, кістки і суглоби прискорюючи потік крові і інших рідин тіла. Прогрів тканин тіла викликає природну реакцію потовиділення. У складі поту міститься приблизно 80% води і 20% твердих речовин, таких як жир, холестерин, токсини, кислоти, шлаки (для порівняння зі звичайною сауною - тіло прогрівається на глибину 3-5 мм, а піт містить 95% води і 5% твердих речовин).

Півгодинний сеанс дозволяє «спалити» від 600 до 2400 ккал, що відповідає пробіжці 5-10 км. Активізація циркуляції крові в шкірному покриві під впливом проникаючого інфрачервоного випромінювання призводить до розширення і очищення пір шкіри. Видаляються відмерлі клітини, шкіра стає гладкою, пружною і еластичною. В результаті рясного потовиділення розкриваються навіть ті пори, які не функціонували багато років. Відбувається очищення шкіри, необхідна для проведення косметичних процедур.

Правила прийому інфрачервоної сауни:

  • Не слід приймати оздоровчі процедури в ИК сауні на голодний шлунок. Не менш, ніж за 1,5 години до їх початку рекомендується злегка перекусити.
  • За півгодини до початку процедур рекомендується випити 0,5 -1,0 літра води, переважно столової мінеральної (містить: калій, натрій, магній, марганець, залізо). Рясне пиття до і після процедур необхідно для компенсації зневоднення організму. Не рекомендується для відшкодування втрат води пити соки, напої містять цукор (солодка газована вода) і є фрукти, тому що в них багато вуглеводів, які уповільнюють процес засвоєння води організмом.
  • Слід пам'ятати, що перші 10-20 хвилин з людиною зовні нічого не відбувається. Не варто турбуватися - видимі ефекти процедур припадають на останні 10 - 15 хвилин сеансу. Однак деякі люди через забруднення організму шлаками, великою кількістю важких металів, хімічними токсинами можуть мати труднощі з потовиділенням. Для таких людей може вимагатися кілька сеансів, перш ніж налагодиться потовиділення і з'явиться відчутний лікувальний ефект від прийому ІК сауни.
  • Не застосовуйте лосьйон для тіла до сеансу в сауні.
  • Після процедури бажано прийняти душ і 10 - 15 хвилин відпочити.
  • Тривалість (год) 1:00

    150 Грн
Вгору
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!