Тел. (097) 500-77-22

Шоколадний масаж

Солодке блаженство для всіх органів чуття! Сеанс шоколадного масажу стане незабутньою подією в житті кожного, адже ця SPA-процедура входить у топ найбільш затребуваних.

Сhоcо-масаж — що це?

Солодке блаженство для всіх органів чуття! Сеанс шоколадного масажу стане незабутньою подією в житті кожного, адже ця SPA-процедура входить у топ найбільш затребуваних. Такою шаленою популярністю масаж зобов’язаний какао-бобам: косметичний засіб на їхній основі виглядає та пахне так само як розтоплений шоколад. Саме нанесення choco-крему на шкіру дарує дуже приємні відчуття, що вже говорити про повноцінний масаж — спини, ніг і рук!

Як все відбувається?

«Скупатися» в шоколаді Щасливчикові належить в SPA-салоні «Atlantis». Тут йому видадуть усе необхідне для комфортного відпочинку й проведуть до затишного масажного кабінету. Майстер наносить на шкіру спеціальну шоколадну масу й кімната вмить наповниться густим ароматом шоколаду. Масаж охопить спину й тильну сторону рук і ніг. При цьому рухи майстра складно буде контролювати — вони в прямому сенсі вислизнуть з уваги Щасливчика.

Цілющий ефект від процедури:

  • моментально знімає стрес;
  • стимулює вироблення гормонів щастя;
  • дарує божественне розслаблення.
  • Тривалість 2:00

    1000 Грн
Вгору
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!