Тел. (097) 500-77-22

Соляна кімната

Повноцінна імітація природної соляної печери з властивим їй мікрокліматом. Стіни обкладені сіллю та блоками, привезеними із Солотвино. Призначена для профілактики і лікування бронхо-легеневих захворювань.

Кімната для загального оздоровлення організму має своєрідний дизайн, що створює атмосферу умиротворення і спокою. Цьому сприяють приємні мелодії, легкі підсвічування. Практика застосування спелеолікування доводить, що 30-40 хвилин перебування серед соляних блоків досить, щоб зняти стрес, почуття втоми, нормалізувати артеріальний тиск, усунути головні болі, підвищити працездатність і витривалість, зміцнити організм, активізувати потенцію. А головне – люди, які страждають легеневими захворюваннями вже після 3-5 відвідувань соляної кімнати відзначають припинення нападів асфіксії (ядухи) і починають вільно дихати.

Крім цього, спелеотерапія застосовується як засіб для профілактики і лікування ГРВІ, алергічних захворювань, в т.ч. бронхіальної астми, бронхо-легеневих захворювань, ЛОР-захворювань (риніт, синусит, фарингіт, ларингіт), шкірних захворювань (нейродерміти, псоріаз та ін.). Також галотерапія використовується для зміцнення імунітету і психоемоційної реабілітації (при стресах, депресіях, синдромі хронічної втоми).

В основі спелеотерапії лежить відповідна реакція організму на дратівливі дії соляного аерозолю на слизову оболонку бронхо-легеневої системи.

Рекомендується проводити 10-25 процедур, що призначаються щодня, або через день.

Повторні курси рекомендується проводити через 4-6 місяців.

Соляна кімната для загального оздоровлення організму – запорука життя без хвороб.

  • Тривалість (год) 0:30

    30 Грн
Вгору
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!