Тел. (097) 500-77-22

Косметологічні процедури є невід'ємною умовою краси і молодості шкіри. Але дуже важливо, щоб дані методики були проведені професійними косметологами, які практикують індивідуальний підхід до шкіри кожного паціента.

Косметологія в SPA-салоні «Atlantis» преміум-класу дозволить вам скорегувати будь-які недоліки вашої шкіри і отримати якісне косметологічне лікування від лікарів з багаторічним досвідом. Наші спеціалісти виконують широкий спектр косметологічних процедур, спрямованих на збереження краси, молодості обличчя і тіла.

Cryo-RF ліфтинг

Кріотерапія в поєднанні з RF ліфтингом - ефект миттєвої підтяжки. Приголомшливі ефекти ліфтинг шкіри складаються з двох факторів, що діють одночасно. Один з них - Cryogenic Shock (Холодовий шок). Дія кріо-шоку викликає миттєвий ефект ліфтингу у 99.9% пацієнтів. Другий фактор - це дія радіочастотного струму на глибокі прошарки шкіри. Отримання чудових, стійких результатів, комфортність процедури, її безпека роблять методику Cryo-RF ліфтингу воістину революційною.

Кавітація (безопераційна корекція фігури)

Зайва вага, целюліт – це найпоширеніші причини звернення жінок до спеціалістів по тілу у сфері краси та догляду. Звісно, що без корекції харчування суттєво знизити вагу неможливо. Але навіть при дотриманні дієти і спортивного режиму окремі зони залишаються «проблемними» і потребують або ліпосакції, або апаратних методів корекції. SPA-салон «Atlantis» пропонує ефективний і безболісний метод корекції жирових відкладень – кавітацію.

Ультразвуковий пілінг

Ультразвуковий пілінг обличчя — це косметологічна процедура, за допомогою якої відбувається дбайливе очищення шкіри шляхом відлущування ороговілого шару.
Процедура здійснюється спеціальним приладом – ультразвуковим скрабером. За допомогою мікровібрації здійснюється вплив лише на поверхневі клітини, не завдаючи шкоди глибоким тканинам.

Дермопорація

Дермопорація – інноваційна методика, яка поєднує електропорацію з електрофорезом.
Апарат для дермопорації – революційний прилад для безголкової мезотерапії. Апарат дозволяє вводити активні речовини на необхідну глибину і досягати значних результатів.
Застосування для обличчя і тіла:
- В’ялість
- Зморшки
- Гіперпігментація
- Целюліт

Естетична косметологія

Естетична косметологія - область косметології, спрямована на підтримку молодості і усунення ознак старіння. Вона включає в себе тільки терапевтичне лікування без хірургічного втручання.
Естетична косметологія надає широкий спектр процедур, що виконуються на спеціальному обладнанні з застосуванням професійної косметики.

Ін’єкційні методики

Ін’єкційні методики спрямовані на:
поліпшення кольору шкіри за рахунок посилення мікроцеркуляціі;
поліпшення рельєфу і текстури шкіри, зменшення глибини залягання і величини зморшок;
ліфтинг шкіри;
освітлення пігментних плям;
профілактика новоутворень (введення вітамінних комплексів, введення гіалуронової кислоти).

 • Мезотерапія

  від 1500 Грн
  Тривалість (год) 0:30
 • Біостимуляція

  2000 - 3000 Грн
  Тривалість (год) 1:00
 • Біостимуляція і ліфтинг

  1500 - 2000 Грн
  Тривалість (год) 1:00
 • Контурна пластика

  3700 - 5000 Грн
  Тривалість (год) 1:00
 • Ботокс (ботулінічний токсин типу А)

  від 2500 за 1 зону Грн
  Тривалість (год) 1:00
 • Догляди за шкірою обличчя (нанесення масоук, сироваток... )

  500 - 800 Грн
  Тривалість (год) 1:00

Кислотні пілінги

З використанням лимонної, мигдальної, гліколевої, ретинової кислот.
Поліпшують зовнішній вигляд, вирівнюють тон, омолоджують, усувають жирність та пігментацію шкіри.

Прокол мочки вуха

Вгору
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!