Тел. (097) 500-77-22

Перлиною салону «Atlantis» є SPA-капсула Запрошуємо Вас у світ відродження, краси, здоров'я!

Запрошуємо Вас у світ відродження,краси,здоров'я! «Atlantis» відібрав для своїх клієнтів все найкраще для здоров’я та краси, гармонійно поєднуючи у SPA-програмах багатовіковий досвід східних культур, передові досягнення косметології і високоякісні професійні косметологічні лінії від провідних світових виробників.

Подарунковий сертифікат

Ми впевнені, що подарункові сертифікати на Spa-процедури – це презент, який припаде до душі кожному. Адже Ви даруєте красу, здоров’я, бадьорість і відмінний настрій надовго.

SPA-салон «Atlantis»

SPA-салон «Atlantis» - це повний комплекс послуг, які об'єднали в собі світові тенденції догляду за обличчям і тілом, естетичної медицини і SPA-процедур. Розслаблююча атмосфера дозволить зануритися в світ блаженства і спокою, щоб ви змогли відволіктися від рутини і щоденних турбот.

Комплексні SPA-пакети

SPA-капсула

Перлиною салону «Atlantis» є spа-капсула – це багатофункціональний пристрій, який дозволяє одночасно насолоджуватися: паровою і інфрачервоною сауною, душем Віші і тропічним дощем, шотландським душем, віброліжком, масажем стоп, хромотерапією і аромотерапією. Spа – капсула вирішує не тільки естетичні проблеми і підвищує ефективність spа – процедур, а й допомагає зняти стрес, піклується про фігуру і знімає втому.

Масаж

Це потужний інструмент в руках досвідченого фахівця, який впливає на стан пацієнта. Масаж впливає особливо на діяльність кровоносної, лімфатичної, нервової і скелетно-м’язової системи, хоч і зачіпає тіло в цілому.

SPA-салон «ATLANTIS» 1-е місце в номінації «Салони краси, СПА-центр» за версією порталу Народний бренд.

Фотогалерея

Спа-салон «Atlantis»
Спа-салон «Atlantis»
Вгору
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!